Dostałeś mail reklamowy, a w stopce znalazłeś informacje, które przekierowały Cię do DMSales. To dobra informacja - w DMSales łatwo możesz odzyskać kontrolę nad swoimi danymi. 

Po pierwsze, aby wstrzymać wysyłki ze skutkiem natychmiastowym, kliknij link do wypisu w stopce maila. Spowoduje to, że użytkownik który wysłał do Ciebie maila nie będzie mógł tego dłużej robić.

Po drugie, zajrzyj na stronę https://iod.dmsales.com/ . Tam możesz zgłosić swój sprzeciw przeciwko przetwarzaniu danych przez DMSales, lub poprosić o szczegółowe informacje na ten temat. Jest to najszybsza droga - dzięki zautomatyzowanym procesom Twoje zgłoszenie zostanie obsłużone szybko i sprawnie, ponieważ trafi bezpośrednio w ręce odpowiednich osób.

Jeśli wciąż nie jesteś zadowolony lub chcesz o coś dopytać, zawsze możesz się skontaktować z nami za pośrednictwem strony WWW lub czata. 

Przykro nam, że otrzymałeś wiadomość, której nie chciałeś - pomożemy Ci jednak w uzyskaniu odpowiedzi na pytanie dlaczego tak się stało, kto jest odpowiedzialny za wysyłkę, a także upewnimy się, żeby Twój sprzeciw został obsłużony sprawnie i profesjonalnie.

Czy udało Ci się znaleźć odpowiedź na swoje pytanie?